KONST / Litografier / Färglitografi 6972397
*
nr 697 2397
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Salvador Dalà (1904-1989), 'Solomon', 24/250, 40x24
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2011
kl 17:00:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 18:04:18
1
1.300 kr
12/5 19:22:25
2
800 kr
12/5 19:23:03
2
900 kr
12/5 19:23:33
2
1.000 kr
12/5 19:24:16
2
1.300 kr
12/5 19:24:49
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 19:08
*
Salvador DalÃ
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
nr 697 2397
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Salvador Dalà (1904-1989), 'Solomon', 24/250, 40x24
Salvador DalÃ, spansk mÃ¥lare född 1904, död 1989.
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 18:04:18 | 1 | 1.300 kr |
12/5 19:22:25 | 2 | 800 kr |
12/5 19:23:03 | 2 | 900 kr |
12/5 19:23:33 | 2 | 1.000 kr |
12/5 19:24:16 | 2 | 1.300 kr |
12/5 19:24:49 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: dali dalà europa färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad salvador dali salvador dalà spanien spansk spanska sydeuropa
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
1 juli kl 19:08